13 April Vrijwilliger Wervingsdag

Ontdek Vrijwilligerswerk bij Batavialand

Kom naar onze Kennismakingsdag voor vrijwilligers op zaterdag 13 april 2024 bij Batavialand in Lelystad en maak deel uit van een gemeenschap waar je plezier en gezelligheid combineert met een zinvolle bijdrage. Wij bieden je een unieke kijk achter de schermen met een speciale Kennismakingsdag voor nieuwe vrijwilligers. Of je nu een passie hebt voor geschiedenis, educatie, of gewoon graag bijdraagt aan een zinvolle zaak, Batavialand verwelkomt je met open armen. Als je jezelf vooraf aanmeld dan ontvang je een tas met informatie op naam en gratis toegang tot het evenement!

Klik hier om je aan te melden

KLIK HIER voor alle vrijwilligersfuncties


Programma Overzicht

Datum: Zaterdag 13 april 2024
Locatie: Batavialand, Oostvaardersdijk 01-13, Lelystad
Sessies: Ochtendsessie & Middagsessie (Beide sessies bieden hetzelfde programma)

Tijdschema:

  • Inloop: Een kwartier voor aanvang met koffie en iets lekkers.
  • Introductie: Om 11:00 of 14:00 uur door onze vrijwilligerscoördinator en medewerker educatie.
  • Rondleiding: Begeleid door een gids, ontdek je alle afdelingen waar onze vrijwilligers werkzaam zijn.
  • Afsluiting: Een gezamenlijke afsluiting van de sessie.

Praktische Informatie

  • Aanmelden: Kies voor de ochtend- of middagsessie en geniet van een informatieve dag.
  • Locatie: Bij aankomst, meld je bij het museumgedeelte van Batavialand.
  • Parkeren: Fietsenstalling direct voor de deur. Voor auto's adviseren wij de Bataviastad (P1) parkeerplekken.
  • Aanmeldvoordelen: Bij voorafgaande aanmelding ontvang je een tas met informatie op naam en gratis toegang tot het evenement.

Doe Mee

Ben je klaar om je steentje bij te dragen en een verschil te maken? Meld je dan nu aan voor onze Kennismakingsdag en ontdek hoe jij een unieke bijdrage kunt leveren aan Batavialand. Voor aanvullende vragen of meer informatie, aarzel niet om contact op te nemen via vrijwilligers@batavialand.nl.

We kijken uit naar je komst!

KLIK HIER OM JE AAN TE MELDEN